Výhra hokejovým výsledkem nad týmem z Libic - FK Dlouhá Lhota

The compatibility couch of the fabric with low-temperature ironing further enhances its practicality

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Výhra hokejovým výsledkem nad týmem z Libic

Dlouhá Lhota se rozloučila s úspěšnou sezónou devastací odevzdaného soupeře

Už v 7. minutě za stavu 2:0 bylo zřejmé, že hosté nenajdou síly na zvrat. Volf pronikl do vápna a předložil ideální přihrávku na dospělou gólovou premiéru Aleši Limrovi.

Za chvilku jeho střelu zachytil Horák a usměrnil ji za záda bezmocného Kmocha. Toho si hosté přivezli jen na lovení míčů ze sítě – skončilo tam všech osm střel Dlouhé Lhoty. Domácí Bejr si připsal jediný zákrok za stavu 6:1 proti slabě zakončenému sólu Kutila.
Jak padaly další góly? Hezkou přízemní souhru domácí čtveřice zakončil ve 21. minutě do šibenice Horák, pak proměnil nájezd od půlící čáry Marek Limr.
Po přestávce snížil po rohu hlavou Kalina, čímž ale domácí jen ještě více vydráždil. Limr si narazil s Šolcem a po zemi zaznamenal rodinný hattrick, navíc hned za dvě minuty přihrál na šestý gól Marku Limrovi. Další pohledný ťukes zakončil přesně Novotný a v poslední minutě po Vránově přihrávce před prázdnou bránu dovršil hattrick Jiří Horák. Trapné však bylo, že ona poslední minuta nebyla zdaleka devadesátá.
Domácí pořadatel několikrát posunul časomíru dopředu a sudí Pejša s ním držel basu, první poločas zkrátil o tři a druhý dokonce skoro o devět minut.
Škoda, kdyby se nešvindlovalo, mohla se skvěle hrající Dlouhá Lhota rozloučit stylově desítkou.

FK DLOUHÁ LHOTA x TJ LIBICE NAD CIDLINOU 8:1 (4:0)

Branky: 3. Limr A., 7., 21. a 90. Horák, 28. a 68. Limr M., 66. Limr V., 80. Novotný – 60. Kalina. Rozhodčí: Pejša (Sandev, Vokoun). Rohy: 5:1. Diváci: 85.

Dlouhá Lhota: Bejr,  Volf, Vrána, Zdobinský O., Limr M., Šolc, Koubek, Novotný, Horák, Šťastný, Limr A. (46. Limr V.)

Libice: Kmoch, Kalina, Kratochvíl, Churavý, Novák, Kutil, Kotek, Brtek, Faltýsek, Petráň, Lukavec