Aktuality - FK Dlouhá Lhota

Aktuality A muži

Výhra v penaltovém rozstřelu v Benátkách

Lhotečtí se po 7.kolech konečně dočkali bodů. Vyhráli sice až v penaltovém rozstřelu, ale i tyto body se počítají.

09.10.2016 | Více

Další prohra na domácím hřišti, tentokrát s týmem z Nelahozevse

Další prohra na domácím hřišti, tentokrát s týmem z Nelahozevse Hratelný soupeř z popředí tabulky, který dohrával o deseti. A přesto domácí nedokázali skórovat a konečně zvítězit.

01.10.2016 | Více

Prohra na hřišti v Mělníku 6:3

Vysoká prohra na hřišti soupeře v Mělníku.

10.09.2016 | Více

Prohra v nastavení

Prohra v nastavení První zápas nové sezóny na domácím hřišti s obměněnou sestavou a v okresním derby. To bylo sobotní odpoledne, ale bohužel se špatným koncem a s radostí hostujícího celku z Pěčic. Nejenže lhotečtí v závěru ztratili slibný náskok, ale zranil se jim i klíčový hráč Marek Limr.

27.08.2016 | Více

Výhra hokejovým výsledkem nad týmem z Libic

Výhra hokejovým výsledkem nad týmem z Libic Dlouhá Lhota se rozloučila s úspěšnou sezónou devastací odevzdaného soupeře

18.06.2016 | Více

Prohra v derby s Horkami nad Jizerou

Prohra v derby s Horkami nad Jizerou Po vyrovnaném prvním poločase, zápas skončil prohrou.

11.06.2016 | Více

Prohra proti čtrnáctičlené přesile

Zápas 28.kola 1.A třídy sk.B se soupeřem z prvních příček tabulky nakonec překvapení nepřinesl. Jen se potvrdilo, kdo se v popředí ocitl a ne svoji zásluhou.

04.06.2016 | Více

Prohra ve Slaném

V 7.min. si na roh Galbavého naskočil pěkně Hořejší, jenže míč z jeho hlavy šel nad bránu. V 9.min. byl faulován Volf a rozhodčí Richtár odpískal penaltu, tu proměnil Galbavý přesto, že brankář Jíra si na míč sáhl. rolex replica watches

28.05.2016 | Více

Výhra v Červených Pečkách

Výhra v Červených Pečkách Zápas s posledním týmem tabulky a druhý zápas nového trenéra. Nakonec vše dopadlo podle očekávání.

21.05.2016 | Více

Nový trenér Petr Niklfeld

Nový trenér Petr Niklfeld Kdo je nový trenér ???????

15.05.2016 | Více

Nalezeno: 40 | Zobrazeno: 11 - 20