Okresní derby s týmem z Dolního Bousova - FK Dlouhá Lhota

The compatibility couch of the fabric with low-temperature ironing further enhances its practicality

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Okresní derby s týmem z Dolního Bousova

Další zápas v 1.B tř. a další prohra. Lhotečtí v okresním derby nakonec prohráli vysoko 2:5.

Začátek zápasu naznačoval, že by konečně domácí mohli bodovat, ale jak se zápas blížil ke konci, lhotečtí ztráceli síly. Už v 6.minutě krásným centrem našel Petr Nastoupil Petra Šolce a ten hlavou mířil přesně – 1:0. Bousovští odpověděli během deseti minut a srovnali střelou Mervy na 1:1. Domácí se nestačili  rozkoukat a už se bousov dostal do vedení 1:2. Ve 29.minutě po chybě v rozehrávce navyšuje vedení D.Bousova Vynikal. Ve 37.minutě snižuje hlavou Ondřej Zdobinský po rozehraném rohu. Těsně před koncem poločasu mohli ještě lhotečtí srovnat skóre, ale Petr Šolc trefil pouze obránce hostí.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s jasnými pokyny, srovnat stav a ještě gól přidat a dovést utkání do vítězného konce. Bohužel tento plán už ve 49.minutě zkazil bousovský Klíma, který využil chyby domácí obrany a zvýšil na 2:4. A v 72.minutě definitivně ukončil šance domácích na srovnání stavu Stejskal, který navýšil vedení už o tři branky. Na to už lhotečtí nedokázali zareagovat a odcházeli ze hřiště s další prohrou.

FK DLOUHÁ LHOTA x DOLNOBOUSOVSKÝ SK  2:5 (2:3)

Branky: 6. Šolc, 38. Zdobinský O. – 21. Merva, 22. a 49. Klíma, 29. Vynikal, 72. Stejskal.  ŽK: Niklfeld - Bartoň. Rozhodčí: Dragoun (Kuka, Meščan). Rohy: 4:4. Diváci: 110

Dlouhá Lhota: Charvát, Šolc, Niklfeld, Zdobinský O., Pastorek (81. Flídr), Brodský, Vrabec, Rambousek, Zelba, Skalický (64. Limr), Nastoupil orologi replica svizzeri italia

Dolní Bousov: Sýkora, Hrdý, Zahrada, Kubeček, Novák, Šolc T. (84. Holub), Vynikal, Kasal (61. Stejskal), Merva (75. Bartoň), Koštíř (69. Tomíček), Klíma (77. (Šolc J.)