První jarní domácí prohra s lídrem tabulky - FK Dlouhá Lhota

The compatibility couch of the fabric with low-temperature ironing further enhances its practicality

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

První jarní domácí prohra s lídrem tabulky

Ten, kdo přišel na sobotní duel mezi Dlouhou Lhotou a brandýským FK, jistě nemusel litovat. V zápase padlo celkem sedm branek, hrálo se svižně, důrazně, avšak ve velice přátelské atmosféře, a to jak na hřišti, tak v hledišti.

První se ke slovu dostal FK Brandýs nad Labem, který svůj úvodní tlak zužitkoval ve 12. minutě. FK Brandýs nad Labem zahrával rohový kop, na který si velice chytře naběhl Mirek Baloun a hlavou umístil míč do sítě domácích. V tu chvíli byl na hřišti pouze jeden tým, a to tým z Brandýsa. Po chybě v záložní řadě se však ke slovu dostali i domácí, kteří pohlednou, kombinační akcí nedali Janáčkovi šanci a Petr Šolc vyrovnal na 1:1. Na štěstí i Brandýs má svého Kubeše, který prakticky po rozehrání ze středového kruhu, kdy si záložní řada odčinila svůj předešlý výpadek, strhl vedení opět na stranu Brandýsa nad Labem. Poločas byl tedy 2:1 pro FK Brandýs nad Labem.

Druhá půle začala nepatrným náporem domácích, který po deseti minutách zužitkoval Jan Novotný, jenž proměnil pokutový kop, nařízený po evidentním faulu M. Balouna v šestnáctce Brandýsa – 2:2. Připomeňme ještě, že v tu dobu hrála Dlouhá Lhota již o deseti mužích v poli, jelikož byl ve 43 rolex replica. minutě vyloučen domácí Koubek, za faul na pronikajícího Kovaříka. A právě Kovařík hrál v dalších minutách zápasu zásadní roli, jelikož v 65., 67. a 78. minutě, tedy hned třikrát, rozvlnil sít domácích. Martin si tak hattrickem dal dodatečný dárek ke svým třicátým narozeninám. Všechny góly byly vstřeleny po velice zajímavých akcích FK Brandýsa nad Labem, do kterých se zapojilo prakticky celé mužstvo. Martin se tak opět připomněl a my jen věříme, že mu střelecká forma vydrží jak v následujícím, tak především v dalším venkovním zápase, kdy FK Brandýs nad Labem zajíždí na hřiště Poříčan. Nesmíme však také opomenout silnou ekipu brandýských fanoušků, kterých se do Dlouhé Lhoty přijelo podívat opět značné množství, a to i po peripetiích s posunem začátku hrací doby.

FK DLOUHÁ LHOTA x FK BRANDÝS NAD LABEM   2:5 (1:2)

Branky: 24. Šolc, 55. Novotný z PK – 12. Baloun, 25. Kubeš, 65., 67. a 78. Kovařík.  ŽK: 69. Kořínek - 0. ČK: 43. Koubek – 0. Rozhodčí: Kovář (Mrázek, Garaja). Rohy: 3:7. Diváci: 120

Dlouhá Lhota: Bejr, Nekola, Šolc, Vrána (46. Nastoupil), Zdobinský O., Limr M. (90. Limr A.), Kořínek, Koubek, Novotný, Horák, Šťastný costumi gintama

Brandýs: Janáček, Sunkovský, Baloun, Reichert, Stross, Folwarczny, Kovařík (81. Antoš), Braborec, Kubeš, Rek (78. Řapek), Bojkovič (58. Staněk)