Výhra pod vedením nového trenéra - FK Dlouhá Lhota

The compatibility couch of the fabric with low-temperature ironing further enhances its practicality

orologi replica svizzeri rolex falsi cinesi audemars piguet replica cartier replica panerai replica orologi replica panerai replica

Výhra pod vedením nového trenéra

V sobotním utkání I. A třídy nastoupila Dlouhá Lhota pod vedením nového trenéra Petra Niklfelda. Mužstvo Dlouhé Lhoty je díky získaným podzimním bodům v relativním klidu, ale jarní výsledky nejsou valné.

Ve větrném počasí, kdy brankář proti větru měl problém vykopnout míč k půlící čáře, se hrál bojovný fotbal. Špatné přihrávky byly dílem zapříčiněny větrem, dílem jejich autora. Domácí hráči tentokrát bojovali a jen jejich nervozita způsobila bezbrankový poločasový stav. Překopnutí branky ze dvou metrů, neproměnění sóla, ale také nevypuštění žádného souboje – to byly atributy hry hráčů Dlouhé Lhoty.
Ve druhém poločase domácí bušili do hostující obrany a začínalo být otázkou času, kdy padne první gól. Opět byly k vidění neproměněné rolex replica italia střely do prázdné branky nebo neuvěřitelné zásahy hostujícího brankáře. A když už byl brankář překonán, vyhlavičkoval míč na brankové čáře stoper hostí. Nakonec po jednom ze závarů trefil roh branky v 58. minutě Koubek a domácím se trochu ulevilo. Obraz hry se nikterak nezměnil. Domácí hráči předvedli i pár pěkných kombinací po zemi, při kterých hostující obrana nevěděla kudy kam. V 61. minutě se po pěkné akci trefil Volf. Zápas měl až do konce stejný průběh a výsledek pečetil v 90. minutě střídající Šolc.

FK DLOUHÁ LHOTA x SOKOL KLECANY 3:0 (0:0)

Branky: 58. Koubek, 61. Volf, 90. Šolc – 0.  Rozhodčí: Mrázek (Kovář, Velebil). Rohy: 5:1. Diváci: 70.

Dlouhá Lhota: Jíra, Nekola, Volf (74. Šolc), Vrána (83. Zdobinský L.), Zdobinský O., Limr M., Kořínek, Koubek, Novotný (85. Limr A.), Horák, Šťastný

Klecany: Michal, Dvořák, Průcha, Loskot, Smíšek, Hanuš (46. Weinrauch), Pfeifer, Skokan (46. Janovský), Novotný, Hrodek, Kuneš (30. Apltauer)